Ochrona osobista VIP

Ochrona VIP

W ramach działalności naszego biura detektywistycznego oferujemy ochronę osób i mienia, w tym ochronę osobistą VIP. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji.

Z usługi korzystają nie tylko celebryci i artyści, ale także osoby o wyższym statusie społecznym. Naszym zadaniem jest zapewnieniem klientom nietykalności osobistej oraz pełnego bezpieczeństwa.

Ochrona osobista VIP może dotyczyć jednorazowych sytuacji (np. podczas imprezy, ważnej podróży służbowej czy dokonania poważnej transakcji finansowej) lub też mieć charakter stały (ochrona całodobowa).

Usługi ochrony osobistej VIP świadczą doświadczeni i przeszkoleni pracownicy agencji. Zostali oni wyselekcjonowani na podstawie sprawności fizycznej, odporności na stres, szybkość reakcji w sytuacjach zagrożenia życia, a także znajomości sztuk walki oraz języków obcych.

Pracownicy są wyposażeni w niezbędne do realizacji zlecenia środki łączności, wsparcia technicznego oraz przymusu bezpośredniego. Używamy jedynie sprzętu dozwolonego przepisami prawa.

Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję.

Korzystając z usług koncesjonowanej agencji ochrony, masz także możliwość skorzystania z wysokich zniżek na ubezpieczenia od włamań i kradzieży.*

Informujemy, że korzystając z usług koncesjonowanej agencji ochrony, istnieje możliwość uzyskania wysokich zniżek na ubezpieczenia od włamań i kradzieży.*

Facebook

Google Plus

LinkedId