Poszukiwanie utraconego mienia

Jeżeli padłeś ofiarą kradzieży albo masz trudności z wyegzekwowaniem spłaty należności przez swojego kontrahenta czy dłużnika, skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego.

Oferujemy rzetelne i dyskretne poszukiwanie utraconego mienia. Pomożemy nie tylko w odzyskaniu rzeczy/pieniędzy skradzionych bądź przywłaszczonych. Podejmiemy się poszukiwania mienia w postaci samochodów czy sprzętu budowlanego będącego przedmiotem zabezpieczenia wobec wierzyciela.

Usługa nie ogranicza się jedynie do poszukiwania utraconego mienia. Zgromadzimy materiał dowodowy i sporządzimy szczegółową dokumentację oraz raporty, które przydadzą się w prowadzeniu postępowania karnego wobec przestępcy bądź wierzyciela.

Zapraszamy także osoby potrzebujące dowodów w sprawach alimentacyjnych. Jeśli podejrzewasz, że były małżonek lub małżonka uchyla się od obowiązku płacenia i ukrywa dochody oraz majątek, zgłoś się do nas! Ustalimy wysokość zarobków oraz inne informacje o stanie majątkowym osoby, której dotyczy zlecenie.

Każde zlecenie traktujemy poważnie! Zachęcamy do kontaktu – nasi detektywi są do Twojej dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zanim przystąpimy do realizacji zadania, poinformujemy Cię o działaniach, jakie możemy dla Ciebie podjąć oraz o ich koszcie.

Facebook

Google Plus

LinkedId